Forumo taisyklės

Šios taisyklės yra atskleistos, kad būtų paaiškintos įvairios visų bendruomenės narių pareigos Mylintiems augalus ir gamtą!. Visi jie privalo laikytis, kad užtikrintų, jog mūsų valdyba taps sklandi ir suteiks malonų ir produktyvią patirtį visiems mūsų bendruomenės nariams ir lankytojams.

 1. 1.Gerbkite kitų forumo dalyvių nuomonę ir laikykitės etikos normų, nesikeikite, neįžeidinėkite ir negrasinkite. Pranešimai, pažeidžiantys šią taisyklę, bus trinami be perspėjimo, o dalyvis įspėjamas arba blokuojamas.


  2. Kurkite temas tik joms skirtose skiltyse ir prieš tai patikrinkite, ar panašia tema jau nebuvo diskutuota. Draudžiama skelbti tą pačią temą keliose diskusijų skiltyse vienu metu. Tokios temos bus trinamos, o dalyvis įspėjamas arba blokuojamas. Taip pat draudžiama skelbti tą patį pranešimą keliose temose, tokie pranešimai bus trinami, o dalyvis įspėjamas arba blokuojamas. Naudokitės paieška.


  3.Diskusijų temų pavadinimai turi būti prasmingi. Temas su bereikšmiais pavadinimais, kaip „Help”, „Pagalbos...”, „Reikia...” „Yra klausimas...“ ir panašios bus trinamos be įspėjimo.


  4.Rašydami temos pavadinimą, kaip ir rašydami paprastą pranešimą, privalote naudoti lietuviškos abėcėlės raides ir laikykitės lietuvių kalbos gramatikos taisyklių. Ši taisyklė galioja ir per mobiliuosius įrenginius rašančius forumo dalyvius. Ši nuostata yra tiesiogiai susijusi su pagarba ne tik lietuvių kalbai, bet ir pagarba kitiems forumo dalyviams.


  5.Jei pranešimas neatitinka temos (off topic) arba yra visiškai neinformatyvus, jis trinamas be jokių įspėjimų. Forumo dalyvis, nuolatos rašantis tokius pranešimus, bus įspėtas. Dėl nuolatinio forumo teršimo tokiom žinutėm (flood), dalyvis gali būti pašalintas iš forumo.


  6.Nerašykite kelių pranešimų iš eilės toje pačioje temoje, siekdami padidinti jos populiarumą, nebent pateikiate naują informaciją.


  7. Draudžiamas teksto rašymas didžiosiomis raidėmis. Tokios temos / pranešimai bus trinami, prieš tai įspėjant temos autorių. Didžiosiomis raidėmis rašykite tik visuotinai naudojamus sutrumpinimus.


  8.Necituokite viso paskutinio pranešimo. Cituokite tik tą teksto dalį, į kurią norite atsakyti ar kuri yra aktuali tolesnėms diskusijoms.


  9.Asmeniniams pokalbiams naudokite „Asmenines žinutes“.


  10.Nuorodas, nuotraukas, failus ir kt. į pranešimus įkėlinėkite tik naudodami tam skirtus įrankius. Prieš siųsdami pranešimą, peržiūrėkite kaip jis atrodys.


  11. Draudžiama skelbti komercinę reklamą forumo pranešimuose ir temose.


  12.Vienas žmogus gali užsiregistruoti forume tik vieną kartą. Aptikus, jog tas pats dalyvis diskusijose naudojasi keliais slapyvardžiais, visi jo slapyvardžiai bus užblokuoti, o jam pačiam uždrausta dalyvauti diskusijose.


  13.Kiekvienas narys prisiima visišką atsakomybę už savo skelbiamą turinį šiame forume.


  14.Forumo administracijos sprendimai tokie, kaip žinučių ištrynimas, temų suskaldymas, temų perkėlimas nediskutuojamas ir neužginčijamas. #

Statistika

• • ••Viso nuotraukų 609